GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Müşterilerimizin bilgilerinin güvenliği ve gizliliği sanal mağazamızda öncelikli olarak önem verdiğimiz bir konudur. Bu noktada aldığımız en önemli önlemler SSL ve Sanal POS teknolojileridir.
SSL, internet üzerindeki veri akışını çözümlemesi çok zor matematiksel algoritmalarla şifreleyen (bu şifreler her veri akışı gerçekleştiği sırada da değişmektedir) ve güvenli veri iletişimi sağlayan tarafın gerçek kimlik bilgilerini doğrulayan bir teknolojidir. Sitemizde 128/256 bitlik SSL sertifikaları kullanılmaktadır. Alışveriş ödemeleriniz sırasında web sitemiz otomatik olarak güvenlik sistemini aktif hale getirmektedir. Bulunduğunuz sayfanın adresi “https://” ile başlıyorsa ve web tarayıcı pencerenizin sağ alt köşesinde bir kilit simgesi görünüyorsa güvenlik sisteminin aktif olduğunu anlayabilirsiniz. Bu sistem aktif olduğunda sitemizdeki formlar üzerinden gireceğiniz tüm bilgileriniz şifrelenmiş olarak aktarılır ve bu da dış tehditlerin bu veri aktarımına erişimini engeller.
Sanal POS teknolojisi ise internet üzerinde yapılan alışverişlerde en hassas konu olan “kredi kartı bilgilerinin güvenliği” için kullanılır. Bu sistemde girdiğiniz kart bilgileriniz biraz önce bahsedilen şifreli SSL kanalıyla direk olarak bankaya iletilir, banka sistemi tarafından onaylanır ve web sitemiz bu onayı bankadan aldığında alışverişinizi tamamlayabilir. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle bankanız dışında herhangi bir kuruma iletilmemektedir.
SSL ve Sanal POS teknolojileri birarada çalışarak siz değerli müşterilerimizin bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden işlem yaparken ve işlem sonrasında kesinlikle kredi kartı bilgilerinizin tamamı kaydedilmez. İşlem bitiminde tüm bilgiler otomatik olarak silinir.

Veri Güvenliği

https://bosatur.com.tr kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın iradi olarak hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği ve Gizliliği

https://bosatur.com.tr ’a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.

Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz.

Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Ancak Kişisel bilgilerin her ne surette olursa olsun 3. şahıslar tarafından yasadışı yollarla elde edilmesi halinde https://bosatur.com.tr sorumluluk kabul etmez.

Veri Paylaşımı

https://bosatur.com.tr  Hiçbir şekilde 3. şahıslarla veri paylaşımı yapmayacağını taahhüt eder.

Ancak Kullanıcı onayı olması halinde bu bilgiler https://bosatur.com.tr tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

 

Ödemeler ve Bilgi Talebi Hakkında

kredi kartı bilgileriniz, banka hesap bilgileriniz gibi benzeri bilgiler

anne kızlık soyadı doğum tarihi doğum yeri TC no gibi benzeri kişisel bilgiler

BosaTur olarak hiçbir şekilde yukarıdaki bilgilerinize dair mail gönderimi veya telefon ile arama yapılmamaktadır.
Veya şifrenizin değişim tarihi geldi gibi  mail veya telefonla bilgilendirilmemektedir.

 

Yukarıdaki Maddelerin aksi durumunda lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Tel : 0212 709 26 72

Mail : info@bosatur.com.tr